lang="en">

Dijital Ortam

Dijital Ortam, işletmeleri ileriye taşımak için burada. Rekabet avantajı ve sürdürülebilir büyüme sağlayan harika deneyimler peşinde koşmak. Herkes için harika fırsatlar olduğuna inanıyoruz. Ancak oraya daha hızlı ulaşmak için ufkun ötesini görmenize yardımcı olan güvenilir bir BT şirketine ihtiyacınız var. Ve dijital rüyanın bugün işe yaramasını sağlıyor.

yönleriyle ilgileniyoruz

profesyonel BT Hizmetleri


↓ ↓ ↓ ↓ ↓

image alt

Özel yazılım geliştirme

İş süreçlerinize özel olarak uyarlanmış ve gelecekteki ihtiyaçlara göre ayarlanabilen, uzun vadeli iş değeri olan yazılımlar yaratıyoruz.

Yazılım ürünü geliştirme

Mükemmel kullanıcı deneyimine sahip ölçeklenebilir ve dayanıklı SaaS, mobil ve masaüstü yazılım ürünleri oluşturuyoruz ve hızlı ürün geliştirmeyi destekliyoruz - 1-4 ay içinde MVP lansmanı ve ardından 2-4 haftada bir sürümler.

image alt
image alt

Tam yazılım geliştirme dış kaynak kullanımı

Mevcut ve gelecekteki yazılım ihtiyaçlarınızı karşılamak için kendi kendini yöneten geliştirme ekipleri kuruyoruz. Yazılım geliştirme planlarınız, dahili uzmanlık ve kaynak eksikliğine bağlı kalmaz.

Yazılım desteği ve bakımı

Sürekli performans izleme, proaktif optimizasyon ve hızlı sorun çözümü, yeni özellikler ve entegrasyonlar sunarak yazılımınızın sorunsuz çalışmasını ve uygunluğunu sağlıyoruz.

image alt
Dijital Ortam

Dijital çağ tamamen bağlantı kurmakla ilgilidir. Teknoloji, insanlar ve süreçler arasındaki noktaları birleştiriyoruz. Veriler ve Yapay Zeka ile beslenir. Müşteri deneyimindeki boşlukları kapatıyoruz. Çevrimiçi, çevrimdışı, nerede olurlarsa olsunlar. Yeni fırsatlar yaratarak oyunu değiştiriyoruz. Misyonumuz, rekabeti geride bırakmak ve tüm pazarı ileriye taşımaktır.

 • Vizyonumuz

  Teknoloji, insanlar ve süreçler arasında daha akıllı bağlantılar kurarak işletmeleri hızlandırabileceğimize inanıyoruz. Geleceğinizi ancak tüm organizasyonun zihinleri ve kalpleri dijital önceliğe sahip olduğunda gerçekten tanımlayabilirsiniz.

 • Görevimiz

  Biz müşterilerimizin dijital beyniyiz. Akıllı inovasyonlar ve yaratıcı çözümlerle onlar için rekabet avantajı yaratıyoruz. Sürekli iyileştirme alanları arayarak, tüm müşterilerimiz için büyümeyi teşvik ediyoruz. Sadece bugün veya yarın değil, her gün. Bu şekilde rekabete meydan okur ve tüm pazarı bozarız.

  Dijital pazarlama ve reklamcılık

  Dijital Pazarlamada Disiplinler:

  · Dijital Pazarlama Stratejisi
  · Dijital Reklamcılık
  · Arama Motoru Reklamcılığı
  · Arama motoru optimizasyonu
  · Sosyal medya
  · Video Reklam
  · Dönüşüm Oranı Optimizasyonu
  · Pazar yerleri

  daha fazla öğrenmek için
  BT teknik desteği

  Ne yapıyoruz:

  · Bilgisayar donanımı ve yazılımı ile ilgili teknik yardım sağlanması
  · Personel sorunlarının telefon, yüz yüze veya elektronik ortamda çözülmesi
  · Günlük hataları ve geliştirme istekleri
  · Gerektiğinde donanım ve yazılım kurulumlarının, konfigürasyonlarının ve güncellemelerinin yapılması
  · Çevrimiçi veritabanı ve web sitesi için ipuçları ve püf noktaları oluşturma ve sürdürme
  · Şirket içi mevcut kaynakları kullanarak teknik sorunları zamanında çözmek

  daha fazla öğrenmek için
  Yazılım geliştirme

  Yazılım geliştirme hizmetleri, yazılım çözümlerini planlamaya, tasarlamaya, geliştirmeye, entegre etmeye, test etmeye, yönetmeye ve geliştirmeye yardımcı olur. Kalite merkezli ve olgun yazılım geliştirme uygulamalarına bağlı olan Digital Environment, dünyanın her yerindeki girişimcilere, şirketlere ve işletmelere geliştirme hizmetleri sağlar.

  daha fazla öğrenmek için
  BİT ürünleriyle ticaret yapın

  Aşağıdakiler de dahil olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz:

  · bilgisayarlar ve çevre birimleri
  · iletişim aracı
  · tüketici elektroniği ekipmanı
  · elektronik parçalar
  · ve diğer bilgi ve teknoloji ürünleri

  daha fazla öğrenmek için
Mesajınızı Gönderin
+905353963774
estteknoloji@gmail.com